Iphone 4s

Shitet nga: thanas 18 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pogradec
shitet iphone 4s i zi i bllokuar me icloud dhe me Apple ID
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim