Kamer

Shitet nga: xhoni 16 Dhj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamer e vogel ne gjendje te mir vetem 150 mij te vjetra. Me te gjith fishat e duhura dhe canten mbajtse I dis..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim