Furre Zanusi

Shitet nga: Giti 11 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Furre guzhine profesionale me gas e korent ne gjendje te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim