Salle ps4 me te gjitha akseesoret

Shitet nga: andi 17 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 000 LEK

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Tableta
shes 4 ps4 ta ardhur nga amerika me 16 leva me 4 disqe pro evolution 2015 me 1 fifa 2014 me 1 callo diuti me 4 televizor 42 full hd dhe 4 kolltuk te sapo ber jan ven ne pun vetem 1 muaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim