Microsoft windows XP profesional

Shitet nga: Beni 14 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Tableta
kompjuteri eshte i kompletuar me nje ekrani me dy bokse nje kamera tavolin kampjeuteri dhe anten warles
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim