Lajthi ofrojme Fidane

Shitet nga: Max 15 Sht 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Specializuar per kultivimin e lajthive, me provoje afat gjatshem- vec neper firmen tone mbi 150hektar jane mbjelur lajthi prej sortat me te kerkuare per tregun te vendit dhe nderkombetar

Jeni mirpritur te na kontaktoni per meshum informata ku ofrojme keshila profesionale per kultivimi lajthis:

A, sortat me resistent per klimen Shqiprise
B, sortat qe jane me frut dhens me kilaxhe maksimum
C, sortat industriale qe jane me te kerkuar
D, sortat qe shfryzohen per gjera te ndryshme (chokolate, vaj lajthije, plur lajthije dhe shum te tjer.)

Firma jone esht kontraktuas drejt per drejt me Prof. Benetteto qe esht profesori me kompetent qe hulumton e vendim mars per sortat me te mir te lajthive qe kultivojen ne Itali dhe garantuasi edhe nenshkruas te certifikatave qe ne importojme fidane te lajthi prej Italia.

Tel: 0038971997210 ( te interesuarit na beni zile dhe do jy kerkojme me shpenzimin tone per meshum informata) (BAZEN QENDRORE-STRUGA MK)
Email: ibc.ms@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim