Pajisje fast-food-i

Shitet nga: Nardi 17 Shk 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes pajisje fast-food-i
Aspirator, gjiro, frigorifer
Çmimi 270 mije
Tel: 067 32 27 622
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim