Paisje fast foodi

Shitet nga: luan 03 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
friteze dhe tostier profesionale me gas
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim