MAKINERI PER QERIMIN E PATATEVE KAPACITETI 10 KG

Shitet nga: NANDI 17 Sht 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES NJI MAKINERI PER QERIMIN E PATATEVE, ME KAPACITET 10 KILOGRAM, QERIMI BEHET AUTOMATIKISHT DHE PER 3-4 MINUTA QEROHEN 10 KG PATATE. ESHTE MAKINERI VETEM E PROVUAR DHE E PA PUNUAR, SHERBEN PER SHPEJTESI TE GUZHINAVE DHE EKONOMI SEPSE NUK HEQ SHUM KORE NGA PATATET. ELEKTRICITETI 380 KW DHE LIDHJE ME UJE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim