Kende per lokal

Shitet nga: klajdi 16 Dhj 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
kende per lokal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim