Kompresor ajri 3 fazor

Shitet nga: edi 21 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   25 000 LEK

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
kompresor ajri 3 fazor ,i perdorur ne gjendje shume te mire,me prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim