Makineri per punim druri dhe alumini

Shitet nga: andi 24 Nën 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makineri ne gjendje shume te mire pune me cmim te arsyeshem dhe te diskutueshem nga te gjitha llojet qe ju nevojiten.nr kontakti:0698556977 ose 0682346323 ose 0696858563.email:andimimini@rocketmail.com

Tel:0696858563

Cel. : 0682346323
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim