Makineri per pjekjen e kafes +mulli

Shitet nga: Armand 06 Gsh 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makineri per pjekejen e kafese , kapaciteti 12 kg per 15 min ne gjendje shume te mire e blere e re ne greqi dhe ka pjekur vetem kafene e proves 20 kg , eshte e pa punuar . Punon me korent monofaze edhe me gaz , se bashku me makinerine bashkangjitet mulliri i pa punuar, me gjith dy gure rezerve te rinj + peshore elektronike + makina qe ngjit qeset e kafese .Shitet per arsye emigracioni . Ju faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim