Kale rrac arabe

Shitet nga: reli 08 Sht 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
shitet kale rrac arabe 90% 5 vjecar shum I bindur I shendetshem dhe I kontrolluar nga syri I majte nuk shikon plotesisht ,kali esht ne pogradec shitet per arsye emigracioni ! PER ME SHUM INFORMACION KONTANTONI NE NUMRIN 0696639913 !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim