SUPERMARKET

Shitet nga: Olan 17 Krr 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SUPERMARKET ME 120 METRA KATROR , ME DOKUMENTA TE RREGULLTA , ME TAPI , PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT 0693071220 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim