2 reklama ndricuese pe cikllazi.

Shitet nga: andi 06 Gsh 06:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes 2 reklama ndricuese pe cikllazi.njera eshte 60 me 3 met.tijetra eshte 80 me 1.80 nga te dija anet me ndricues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim