Reno clio- disa pjese nderrimi

Shitet nga: aldi 23 Krr 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Pogradec
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjese rezerve ne shitje per reno clio nga viti 98-2002. Benzine
Disponoj parakolp, deren e pasme me the plote bashke me xhamin dhe fshiresen, pompen e benzines,
dinamo, feneri perpara dhe i pasem ana shoferit,
Ofroj cmime te arsyeshme . Flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim