Goma me disqe 17 DUNLOP BENZI okazion

Shitet nga: Ladi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pogradec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
17 benzi dunlop pa asnje gervishtje okazion te pa perdorura ne shqiperi ardhur nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim