Goma+disqe 18/220/40 per benz

Shitet nga: Klodian 12 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pogradec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan pothuaj te reja dhe disqet jan shum te bukur dhe te vecante dhe gomat jane sava gati 80% permasat 18 / 220 / 40
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim