Yamaha 600cc -00

Shitet nga: Misir 13 Nën 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Pogradec
Motoçikleta : Sportiv
Shitet Yamaha 600cc i vitit 2000 . Ne gjendje jo te rregullt per arsye mos perdorimi dhe do pak lek te rrugullohet ose nderrohet me ndo1 Papaq .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim