Piagio 180cc -00

Shitet nga: toni 01 Dhj 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Pogradec
Motoçikleta : Skuter
Motorri eshte ne gjendje te mire, me radiator me uje per rruge te gjata. shume i rehatshem dhe i shpejte.i zhdoganuar ,me crrexhistrim,eshte I 2000.Gomat I ka te reja. Motorri eshte 2kohesh.Jeni te mirpritur flm..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim