Motor Benelli 125cc

Shitet nga: mandi 30 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Komuna: Pogradec
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Benelli
Modeli: 491
Shitet skuter Benelli ne gjendje shum te mire pune dhe shum i paster nga plastiket
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim