wv pasat viti 1998

Shitet nga: engjo 21 Maj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pogradec
Ww pasat 1.9 tdi me I te kuqe ne gjendje shume te mire motrrike dhe xhenerike mbyllje me pult makina eshte ne gjendje shume te mir e sa po ardhur ga zvicra Cmimi 2300ero I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim