vw passat 1.9 -98

Shitet nga: Arben 06 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet vw passat. Viti 1998 . Fuqia motorrike 1.9 Full opssion . Dogane dhe siguracion i paguar. Gjendja shume e mire . Prejardhja e makines nga Zvicra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim