VW Passat dizel -98

Shitet nga: Fredi 19 Nën 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pogradec
Shes makine Volsvagen Pasat 1.9 TDI ne gjendje te mire teknike dhe motorrike me dy pale goma verore dhe dimerore.Makina ka ketoketo extra:Sendile lekure me ngrohje, xhama elektronike para dhe mbrapa, pasqyra elektrike, imobilaizer, klime dixhitale, timon hidraulik, Abs, etj, Per me shume informacion kontaktoni ne nr.0692809745&00306996245970
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim