VW Passat -98

Shitet nga: sheto 31 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Ww pasat 1.9 tdi me I te kuqe ne gjendje shume te mire motrrike dhe xhenerike mbyllje me pult makina eshte ne gjendje shume te mir e sa po ardhur ga zvicra Cmimi 2500 ero I diskutushem shite dhe sharon viti 99 1.9 me tdi me I te kuqe makina eshte ne gjendje shume te mire sharoni ka ardhur ga zvicra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim