VW Golf 5 dizel -05

Shitet nga: Bledar 12 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Pogradec
Golf 5 Viti 2005,Kubik 2000, 4 Motion,Diesel ne gjendje shum te mire mekanike dhe motorike,Full ekstra,Xhama elektrik,Ngjyre e zeze metalixato, Kamio manuale, Disqe alumini me 5 dyer,nedenjeset lekure origjinale me ngrohje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim