VW Golf 4 benzin -02

Shitet nga: Golf 27 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Pogradec
Makina eshte ne gjendje shum te mire si nga pjeset motorike dhe xhenerike dokumenta te rregullta kartat e prera deri ne shkurt 2015 1.4 benzine disqe alumini 16 cd airbag 2 makina esht ne gjendje per cdo lloj prove flm I diskutushem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim