VW Bora benzin -00

Shitet nga: riku 14 Dhj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Pogradec
Bora...ne gjendje perfekte...eshte futur ne shqiperi me pak se 8 muaj...lenda djekse - benzin-gaz inpjanti i gazi beg..eshte dhe e vendosur ne lejen e qarkullimit...xhama elektrik,kondicioner,airbag,abs...
cmimi 2600 euro i diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim