SMART FORTWO -01

Shitet nga: Arben 05 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet smart fr two . viti 2001. Fuqia motorrike 600. Ngjyra e bardhe. Dogane dhe siguracion i paguar. Ne gjendje shum te mire. Prejardhja e makines nga zvicra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim