Renaut Scenic Dynamique 1.9 DCI -01

Shitet nga: renault 09 Gsh 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pogradec
Renaut ...Scenic ..Dynamique 1.9 DCI ..shum e shpejt ...dhe Shum ekonokike

Harxhimi ....5.6 litra per 100 Klimoetra ..esht ..me.. Bord Komjuteri.. qe ..tregon.. Haxhimin

VITI ..Prodhimit ...Korrik 2001 .. Marsh Manual

KA 6AirBag ....KlimaTronik ...Sendiljet Lekur...Navigator....Disje .NR .16

Kilometra te bera 19000 Origjinale...

Siguracion te prer deri ne Gusht 2015...

Vaj Filtra + Rrip Faze i ka te nderruara ..

Mundet te Nderrohet....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim