Renault Scenic -07

Shitet nga: Edi 02 Dhj 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet reno scienic viti 2007. 1500cc nafte me 4 goma te reja. Full options perdorur vetem me karburant jashte shtetit. Makina esht e gatshme per prove dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim