Renault Espace dizel -00

Shitet nga: arjold 05 Dhj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Shitet renault espace viti 2000!!! Makina është ne gjendje shum te mire!!
Sherbime te sapo bera !!! Vaj filtra.. amorzatore!!
Te reja !,.. është shuume e paster nga brenda dhe jashte!!
Gjithcka funksionale me motorr dci.
Gomat 70% Cmim okazion I diskutushem!!! 2500 Euro
Me targa te reja !! Siguracion deri ne gusht 2015 kolaudimi deri ne shkurt!!
0674604574
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim