Renault 10 1300cc -80

Shitet nga: Agron 20 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 699 EUR

Komuna: Pogradec
Renault 10 i vitit 1970, e restauruar, eshte ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike ashtu dhe motorike. Ka 80000 km te sajat origjinale. Per cdo info kontaktoni ne nr e cel, ne cmim perfshihet dhe dogana
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim