Opel corsa -98

Shitet nga: dorjan 20 Tet 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet Opel corsa viti 98 motorr 1.0 benzin shume ekonomike dhe e mirmbajtur makina ka nje jave qe i kan mbaruar letrat dhe shitet per arsye emigrimi makina eshte shume e paster si nga jashte ashtu dhe nga brenda kush eshte i intersuar te tel 0685179258
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim