Okazion...Mercedes E 220 Avangard -00 i pa diku..

Shitet nga: Arber 02 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Pogradec
Okazion per nje jave.....Benz E 220 Avangard Automat ,Abs,Esp,pilot automatic,klima tronic,me ekran,komanda ne timon,pasqyra me palosje,disqe alumini 17,drita xseno me pakete,perde origjinale te benzit,sallon lekure,sendilje me buton,goma pirelli etj....Ka pese muaj qe eshte targuar dhe eshte me taksa te prera.Eshte shume ne gjendje per vitin qe ka.CMIMI I PA DISKUTUESHEM .Me nderim 4700€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim