Mercedes c180 benzin-gaz -95

Shitet nga: genci 14 Sht 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Komuna: Pogradec
c180 benzine gaz.ngjyra e zeze.impjanti i gazit ka akoma dhe 1 vit garanci.makina eshte me full extra.ka kondicioner radio cd imobileser disqe alumini amg goma te 2014.taksa kualidim siguracion mbarojne ne gusht te 2015.makina eshte dora e pare qe perdoret ne shqiperi.shitet per arsye emigrimi.te interesuarit te kontaktojne ne 0698756056 0685720720. 00306997775858
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim