Mercedes E 280 CDI -06

Shitet nga: Arlond 25 Krr 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Pogradec
Mercedes Benz E Class 280 CDI , viti 2006 , motor V6 EVO , ngjyre Gri , Avantgarde ne gjendje shum te mire !!!!
Kamjo Automatike 7G Tronic , 121.000 km origjinale , Sallon Lekure ngjyre bezhe , navigator , Pasqyra elektronike me mbyllje , klima ,
Drita Xenon , srs , abs , esp , sensor shiu , sensor parkimi perpara dhe mbrapa , disqe alumini origjinale , makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike !!!! Cmimi 10.000 Euro !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim