Mercedes E 270 dizel -00

Shitet nga: Albi 11 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Pogradec
Mjeti esht ne gjendje te mir xhenerike dhe motorike ka sedilje me ngrohje larje fenerash pilot automatik kondicioner manual 8 air bag drita xenon orgjinale disqe 16 me goma te reja taksa dhe siguracion deri ne nentor 2015 shitet per arsye ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim