Mercedes E 270 cdi -00 shitet/nderohet

Shitet nga: Andi 27 Sht 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Pogradec
Makina esht ne gjendje shum te mir dhe esht perdorur shum pak i jan kryer te gjitha sherbimet dhe e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim