Mercedes E 200 benzin -00

Shitet nga: Aleks 22 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 399 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet makin e sapo ardhu dhe sapo targuar E200 avangard kompresor Ne gjendje shum te mire me benzin+gaz shum ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim