Mercedes C220 CDI -01

Shitet nga: Juli 10 Dhj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Pogradec
Mercedes Benz C220 CDI. Makina eshte ne gjendje perfekte, e blere ne Gjermani dhe vetem nje vit e perdorur ne Shqiperi me km origjinale. Makina disponon 6 airbag, xhama elektrik, sedilje elektrike, pasqyra elektrike, ABS, Navi, 2 celesa, Limit shpejtesie, fenera model 2006. Kambio manuale me 6 marsha. Kompjuter bordi. 4 goma verore Michelin + disqe origjinal prej mercedes. Mjeti eshte i pajisur me chip + 20 hp. Me taksa dhe siguracion per nje vit. Perfekte nga ana motorike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove. Cmimi i padiskutueshem. Ju Faleminderit!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim