Mercedes C 270 CDI -02

Shitet nga: Niko 19 Tet 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Pogradec
Mercedes C 270 CDI full option MANUAL, viti 2002

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur ne Shqiperi ngjyr blu e erret...
• ABS, ESP, AIRBAG, SENSOR SHIU
• Motorr i shkelqyer
• Xhenerike shume mire
• Kambjo MANUALE 6+1, teper ekonomik (shikohet edhe ne foto)
• Immobilizer
• Klima automatic perfekt
•Sendilje Lekre
• Disqe origjinale te Benzit origjinale 16 shume te paster
• Pasqyra elektrike dhe me palosje
• Xhamat te 4 elektrik
• Sensor shiu
• Bagazh me pult
• Sistem alarmi Benz
• AIRBAG para prapa, anash
• Celes me thithje
• Kompjuter bordi
• Siguracion deri ne Shtator 2015
edhe 3 muaj per jashtetit,,,,...

Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj...

Cmimi 5000 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim