Mercedes C 180 benzin -95

Shitet nga: genci 24 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Komuna: Pogradec
Makina eshte ne gjendje te persosur.ka-ac imobileser timon idraulik pasqyra elektrike baxho radio cd goma tereja prodhim 2014 disqe alumini amg.taksat siguracion kualidim i mbarojne ne gusht te 2015.impjanti i gazit sapo eshte vene ka dhe nje vit garanci.makina shitet per arsye emigrimi
.ju lutem kontaktoni ne 0608756056. 0685720720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim