Mercedes C200 cdi super gjendje !!!!

Shitet nga: Trevis 14 Dhj 05:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Mercedes benz portobagazh..dhjetor i 2001..super gjendje..sapo ardhur nga gjermania..kamjo manuale .goma te reja..euro.4..full option...xhama elektrik dhe sendilje elektrike..shum i paster..ngjyra jeshile e nuancuar..kamjo manuale..radio..cd....super i mirmbajtur !!! Full option..tvsh e paguar !!!3500 euro..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim