Mercedes Benz C220 T-CDI -07

Shitet nga: Ismet Rakipllari 28 Maj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 300 EUR

Komuna: Pogradec
Makina eshte e prodhimit te 2007, e sapo erdhur nga Gjermania, eshte e pa punuar fare ne Shqiperi, ne gjendje te shkelqyer, dogana eshte e paguar. Ka: Sensor Parkimi, Navigator, Timon me shume funksione, xhama elektrike, ABS, mbyllje qendrore, Sedilje Stofe, Sensore Shiu, Sensore Drite dhe shume opsione te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim