Mercedes Benz C 220 CDI -07

Shitet nga: Ismet Rakipllari 23 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Pogradec
Makina e pa punuar ne Shqiperi. ABS,xhama,pasqyra,sedilje elektrike.ESP,liber mirbajtje.Sensor shiu,drite,parkimi.Timon shumefunksional.Airbeg para ,anash etj. Mbyllje qendrore.Navigator Pilot automatik .dhe shume posione te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim