Mercedes A 170 cdi -01

Shitet nga: Louest 03 Krr 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
A clas 170 cdi i ardhur nga gjermania te gjitha dokumentat te paguara dhe sherbimet i jane kryera te gjitha eshte ne gjendje perfekte dhe cdo gje e ka funksionale mund ta provoni ku te doni vetem persona serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim