Mercedes 250 -92

Shitet nga: Zeni 24 Gsh 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pogradec
Eshte ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te paguara. Fullekstra(Kondisioner, xhama elektrik, sistem alarmi, tek airbeg dhe goma te reja) eshte mbajtur vetem nje dore me sherbime te kryera. Per cdo info komunikoni ne tel 0666636006. Cmimi 1500€ .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim