Lancia Lybra 2.4 diesel -00

Shitet nga: nardi 08 Maj 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet makin lancia lybra 2.4 nafte me doane dhe siguracion te paguar viti i prodhimit 2000 me navigator kondicioner airbag.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim